Background
Nieuws

ASR verkoopt Knab aan Oostenrijkse bank

ASR verkoopt Knab aan Oostenrijkse bank

Nieuws
01-02-2024
Knab
ASR doet Knab nog dit jaar van de hand. De verzekeraar verkoopt de bank voor 510 miljoen euro aan de Oostenrijkse bankengroep Bawag Group.

ASR doet Knab nog dit jaar van de hand. De verzekeraar verkoopt de bank voor 510 miljoen euro aan de Oostenrijkse bankengroep Bawag Group.

Aanvullend op de overeenkomst over de verkoop is een tweede overeenkomst gesloten waarin Bawag 80 miljoen euro aan ASR betaald om het beheer van hypotheken op de balans van Knab uit te kunnen voeren. De afronding van de overname wordt verwacht in de tweede helft van 2024.

Lees verder op: infinance.nl

Gerelateerde vacatures

Geïnteresseerd in een carrière bij organisaties in ditzelfde vakgebied? Bekijk hieronder de gerelateerde vacatures en vind de perfecte match voor jou!
Top vacature
Finner
In overleg
Medior, Senior
Rotterdam
Als senior vermogenscoach begeleid jij onze klanten in hun zoektocht naar de beste beleggingsoplossing voor hun situatie. Die klanten, dat zijn (zeer) vermogende consumenten, stichtingen en ondernemers.
Top vacature
AF Advisors
Marktconform
Senior, Medior
Rotterdam
Als consultant duurzaamheid bij AF Advisors krijg je de kans om diepgaande impact te maken, niet alleen door beleidsadvies, maar ook door hands-on implementatie. Ben jij klaar om je expertise...
Top vacature
Groen Van Solinge
90.000 - 120.000
Medior, Senior
Rijswijk
Een investment manager gezocht voor Pensioenfonds TNO met speciale verantwoordelijkheid voor het ontwikkelen en uitvoeren van het maatschappelijk verantwoord beleggingsbeleid (ESG-beleid) binnen het Vermogensbeheer team.
Top vacature
de Volksbank
6.216 - 9.564
Senior
Utrecht
Je bent verantwoordelijk voor het onderhouden van contacten met onze aandeelhouder NLFI, de huidige en potentiële investeerders in onze uitgegeven bonds en credit en ESG rating agencies.